• TROSKA O BHP I ŚRODOWISKO

    Propagujemy zasadę „Bezpieczeństwo przede wszystkim” i politykę „Zero wypadków”. Ograniczamy negatywny wpływ naszej Spółki na środowisko naturalne.

  • DOŚWIADCZONA KADRA

    Nasi najlepsi specjaliści pracują w branży od 10 do 30 lat. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z młodszymi pracownikami.

  • GWARANTOWANA JAKOŚĆ

    Dostarczamy wyroby wysokiej jakości w uzgodnionym terminie.

  • ZAANGAŻOWANIE

    Konkurujemy na rynku przy zachowaniu najwyższych standardów etyki zawodowej.

  • NAJLEPSI SPECJALIŚCI

    Dbamy o systematyczny rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

  • ZADOWOLENI KLIENCI

    Nasze relacje z Klientami opieramy na wiarygodności, rzetelności i profesjonalizmie.

Praca

Poszukujemy pracowników umysłowych i fizycznych, którzy są zainteresowani pracą w kraju i za granicą.

Kandydatom do pracy w naszej Spółce oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery zawodowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • udział w szkoleniach zawodowych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@nafto.pl. Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego oferty. Referencje będą mile widziane.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Monter

Nr ref.: 1/MO/2018

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku monter rurociągów, konstrukcji stalowych i instalacji zbiornikowych
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • szkolenie VCA/SCC mile widziane

Spawacz

Nr ref.: 1/SP/2018

Wymagania:
  • doświadczenie w spawaniu metodami: 135, 136, 141 – zgodnie z poniższą tabelą:
  • Nr normyMetoda
    spawania
    Rodzaj
    wyrobu
    Rodzaj
    spoiny
    Grupa
    mat.
    Grubość
    złącza
    Średnica
    złącza
    PN-EN 287-1111P - TBW/FW1 - 11t > 6,0 mmD > 4”
    PN-EN 287-1141TBW1 - 11t > 1,6 mmD > 1/2”
    PN-EN 287-1135PBW1 - 11t > 4,0 mm
    PN-EN 287-1136PBW1 - 11t > 4,0 mm
    PN-EN 287-1121PBW1 - 11t > 6,0 mm

Zastrzegamy sobie prawo wewnętrznej weryfikacji posiadanych kwalifikacji.

Specjalista ds. kontroli jakości

Nr ref.: 1/KJ/2018

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe - inżynier
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie na stanowisku pracy związanym z kontrolą jakości prac spawalniczych) – minimum 1 rok
  • dyspozycyjność i mobilność - warunek konieczny
  • certyfikat kompetencji badań wizualnych VT2
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
Zakres zadań:
  • praca mobilna: w Krakowie, Jaśle oraz budowach krajowych i zagranicznych
  • kontrola dostaw materiałowych oraz dokumentowanie tych kontroli
  • kontrola dokumentacji spawalniczej/jakościowej, inspekcje jakościowe u podwykonawców
  • kontrola międzyoperacyjna w czasie produkcji
  • uczestnictwo w próbach/testach z udziałem przedstawiciela Klienta i/lub przedstawiciela trzeciej strony
  • kontrola procesów technologicznych na zgodność z przynależnymi instrukcjami technologicznymi, normami oraz przepisami związanymi.

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż:

  • Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest firma NAFTO Sp. z o.o. (ul. Igołomska 30, 31-983 Kraków)
  • Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania
  • Podanie danych jest dobrowolne

Oświadczenie:

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach przez NAFTO Sp. z o.o. (ul. Igołomska 30, 31-983 Kraków), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NAFTO Sp. z o.o. (ul. Igołomska 30, 31-983 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.